Strona: 237

Wiecie co
18 II 2003 20:38 CET Asar

macie jakieś chore problemy. Są sposoby na to żeby takie sprawy były nie ważne i nie są to sposoby produkowane w gorzelni, bądź laboratorium chemicznym, bądz chodowane w Azji południowo wschodniej. :-)

KcVV

P.S.
właśnie dokonałem kolejnej aktualizacji Kardy VV.
Tamlinek czekam na zdjecie/lub obrazek. Lepsze było by zdjecie, ale wszyscy przysyłaja obrazki.

Niech to bedzie w formacie 100x100 piksli.

Ok spadam
18 II 2003 20:41 CET Malesuadus

Właśnie dziadek radośnie stwierdził, że się do niczego nie nadajemy i jesteśmy beznadziejni i kończymy na dziś zajęcia (a kumpel tylko zwrócił mu ugę, że my już pewne rzeczy wiemy i nie trzeba nam wszystkiego tłumaczyć jakbyśmy komputery widzieli pierwszy raz na oczy.)

EGO SUM

X-COM: proponowane modyfikacje zasad.
19 II 2003 11:22 CET Angael

Skill Poits per level 10+4xIN
Na starcie 3 Tag skille z możliwością dzielenia: Tag na skilla == 2 Tagi na specjalizacje.

Potrzeba powyższych zmian została zauważona gdy wraz z C. przerobiliśmy nasze stare postacie z Fallouta na nowe zasady. Wynikło z tego że nowe nie dorównują starym do pięt. Jako że jest w sumie dwa razy więcej skilli to ilość pkt na level musi być dwa razy większa, to samo wynika z tagami.

Angael.

grrrrr
19 II 2003 11:47 CET Frayer

falałty i ikskomy... bueh! nia ma kto ochoty na cp2020 lub whfrp?
mozliwe że ja poprowadzę coś do CP2220 (tak - dwatysiącedwieściedwadzieścia!) będą jacyś chętni??
w piątek mnie nie będzie - jebana szkoła mnie czeka :(

...
19 II 2003 15:18 CET +Higarra+

Harano
...

malesuadus
19 II 2003 17:17 CET Agena

czcionka, tak? hmm mam dziwne wrażenie że moja stacja dyskietek jest zjechana. chyba będę musiała ją wymienić albo coś. ale przyjdź jeszcze, może się uda następnym razem. z inną dyskietką. :)
Frayer, cp2220? to może być ciekawe. jak będzie czas, czemu nie? :)
co do szkoły, chociaż nie wiem jeszcze czy jestem na 4 semestrze, zapisałam się już na niego. wygląda na to, że będę się chyba spóźniać na syzyfy - wykłady kończą mi się o 17 : /
LUDZIE VILICZANKA NAS DOGANIA! czyje będzie 5000? no? czyje? chyba nie tych łosi którzy wypisują jednowyrazowe posty, co? dalej żołnierze, pokażcie na co nas stać!

PAX!

Zapraszam
19 II 2003 19:22 CET Asar

do programu TV w moim wykonaniu.

Gabik jest od 2 dni we Wrocławiu, a jeszcze tu nie zajrzał. Czyta coś od powrotu?? Ciekawe, Ciekawe!!!

Angael
19 II 2003 19:54 CET Malesuadus

te modyfikacje są całkowicie zbędne, wierz mi. Ja też przerabiałem dla zabawy postać Maxa i wcale nie wyszło mi tak źle, a nawet lepiej (jakby to go mogło wskrzesić...)

RATUNKU. NIECH KAŻDY TO PRZECZYTA. PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!
19 II 2003 23:40 CET ILESHENDER

Towarzyszki i towarzysze, jestem chory. 21 II mi nie pasuje. Proszę przełużcie Jubisesję. Zaklinam na cara.
Chyba, że chcecie grać bez maga bitewnego.

Juz
20 II 2003 8:42 CET Asar

jest lepiej. Cieplej, ale mogło być troche lepiej, jeszcze cieplej. Teraz potrzeba jeszcze słonca i bedzie super.


SŁONECZKO ŚWIEC.

Agena !
20 II 2003 14:00 CET Chronomanta

Postanowiłem się zrechabilitować
i wreszcie zamieścić swoją postać ...
...
I jeszcze jedno .... ja również wolałbym
przesunąć sesję jub. na następny tydzień
...

A oto ...

... Postać
20 II 2003 14:03 CET Chronomanta

Przeszłości Thinrona nie znacie dokładnie , to z pewnością dlatego , że trzyma się on na uboczu i rzadko kiedy zamienia ze swym rozmówcą więcej niż dwa zdania. Niekiedy wydawałoby się , że podczas rozmowy mówi nie do drugiej osoby , ale wymrukuje kolejne słowa do samego siebie , tylko z niektórymi członkami oddziału rozmawia w miarę normalnie.

Thinron jest krasnoludem bardzo dziwnym , niektórzy sądzą nawet , że dręczy go jakieś zdarzenie z przeszłości , którego nie chce nikomu wyjawić , a z którym nie potrafi sam sobie poradzić. Uzasadniają swe teorie tym , że krasnolud pytany o przeszłość nigdy nie odpowiada , a na jego brodatej , ogorzałej i pooranej bliznami twarzy pojawia się rozdrażnienie i jakiś dziwny smutek. Zdarzyło się również , iż w środku nocy zerwał się z krzykiem : "Mithrin , Koradir ! Psiakrew , to zasadzka!".
W spojrzeniu tego krasnoluda jest coś niezwykłego. Podczas , gdy drużyna śmieje się i głośno rozmawia , on patrzy na nich z jakąś skrytą żałością , a zarazem rozrzewnieniem , w szczególności zaś na Kao i jego zastępcę.

Thinron jest skory do picia alkoholu , wówczas staje się bardziej rozmowny , niekiedy nawet żartuje , gra w szachy lub siłuje się na rękę. Niektórzy zapewne mają wątpliwości co do sensu pobytu tego dziwnego krasnoluda w oddziale. Jednak ci , którzy widzieli , w jaki sposób zachowuje się podczas potyczki z wrogami , są zazwyczaj niezwykle zgodni w poglądach. Gdy Thinron wie , że za chwilę będzie walczył , w jego ciemnoszarych i najczęściej lekko przymrużonych oczach pojawia się błysk jakiegoś niewysłowionego stanu psychicznego. Podczas walki jego ciężki topór , z pięknie wygrawerowanym napisem "Koradir" , porusza się z niezwykłą lekkością. Ruchy krasnoluda są przepełnione jakimś tajemniczym artyzmem i natchnieniem. Jego ciosy , wręcz idealne w czasie i przestrzeni , bezlitośnie karzą tych , którzy popełnili błąd. Poza tym Thinron pomimo pozornego zajęcia się walką , ma znakomite rozeznanie i potrafi szybko zauważyć aspekty taktyczne bitwy i racjonalnie je wykorzystać. Mimo swego domniemanego oddzielenia się od drużyny , jest skłonny do ratowania jego członków z narażeniem własnego życia.

Thinron wygląda na ponad 100 lat , ale mówi że nie ma jeszcze 90. Jest dość wysoki i zwinny jak na krasnoluda. O jego sile świadczy fakt , że wyglądająca na bardzo ciężką kolczuga nie ciąży mu wcale ani nie ogranicza jego ruchów , do tego ciężki topór , przypominający w jego rękach raczej skrócony berdysz , często przecina wrogów bardzo głęboko ... Jego głowę chroni metalowy hełm , a ręce i przedramiona rękawice kolcze z przynitowanymi płytkami. Krasnolud chodzi w wysokich butach z grubej , twardej skóry. Za szerokim , ćwiekowanym pasem ma bogato zdobiony sztylet. Okrywa się ciemnym , futrzanym płaszczem , który służy również za śpiwór. Na nitowanym pasku przerzuconym przez ramię nosi na plecach ogromną , naciąganą kołowrotem (windą) kuszę , która w porównaniu z nim wygląda prawie jak balista , jednak mieliście już okazję zobaczyć , że posługuje się nią bardzo sprawnie. Przedmiotem zapewne wzbudzającym waszą ciekawość jest , znajdująca się w skórzanym , wiązanym rzemieniem worku z resztą ekwipunku , solidnie oprawiona książka , której Thinron strzeże jak oka w głowie i nikomu nie pokazuje.
Wielokrotnie mogliście się przekonać , że ten dziwny krasnolud jest nieraz bardzo przydatny , to chyba z tego powodu , że jego wiedza , mimo że w niewielu tematach wielka i kompleksowa , jest wszechstronna - innymi słowy zna się na wszystkim
"po trochu"." Klnę się na ten topór,
że nie wyjdziecie stąd żywi."

Hmmm...
20 II 2003 14:35 CET Chronomanta

Myślałem , że to NIECO krótsze będzie...

No ale tak wyszło ... może na jubisesję
przyniosę jakieś streszczenie ...

Aha !
Agena: Tobie może wyślę dokładniejszy
opis przeszłości ( na V - maila ) ...
Ale na pewno nie w najbliższych dniach
... bo mam lekki deficyt czasu ,
jeśli to tak można nazwać ...

.................................... ...............

I jeszcze jedno - za przesunięciem
sesji najprawdopodobniej będzie
również Satrapa , ponieważ zostaliśmy
zaproszeni na 18 do koleżanki ...
Ale postaram się przyjść na SyZyFa.

ok. a więc do jutra ...

KcVV.

Chronomanta
20 II 2003 15:13 CET Eyu

Pamiętaj o wysłaniu tego dowódcy :)

Asar czy Ty jesteś taki zimnokrwisty, że tak potrzebujesz ciepła?

Sesja Jubileuszowa.
20 II 2003 15:34 CET Agena

hmm może nie wyraziłam się jasno, kiedy ostatnim razem o tym pisałam.
Sesja jest za tydzień. nie jutro. nie przygotowałam jeszcze wszystkiego a muszę sie skupić na egzaminie poniedziałkowym. więc nie obawiajcie się :)

aktualizacja postaci będzie już niedługo. jak tylko znajdę trochę czasu żeby przejrzeć WW i wyciągnąć wszystkie historie postaci :)

no! wreszcie jakiś krasnolud który doceni wdzięk i urodę naszej Gudrun :)

PAX!

Eyu.
20 II 2003 16:35 CET Asar

Ja zimnokrwisty???? Nie jestem gadzina. Przecież chodzisz na fakultet z biologii to chyba wiesz ze ludzie są ssakami.


Jutro SyZyf !!! Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-)-:

Jutrzejszy SyZyF....
20 II 2003 18:06 CET Shadar

Mam odnośnie niego jedno pytanie: Czy jutro będzie prowadzony X-com ? Bo nie wiem specjalnie, pod jaki system mam sobie zrobić postać ;)

Sesja X-com...
20 II 2003 18:19 CET MarheF

... odbędzie się jutro na SyZyFie, więc jeśli ktoś chce grać to zapraszam.

Angael - sądze że troche przesadzasz. Ilość skilli nie zwiększyła się ąż tak bardzo. Masz (jeżeli dobrze pamiętam) 12 głównych i ok. 30 podskilli które z tych głownych wynikają, więc masz 12 umiejętnośći i ok 30 specjalizacji. Uważam że to nie jest aż taka duża zmiana...

MarheF

Ja się piszę na X-coma !
20 II 2003 19:06 CET Shadar

Hm.. tylko się zastanawiam, jaką by tu postać wykombinować... sądząc z tego co mówiła Eyu i +Higarrra+ pomysł z mięśniakiem przystosowanym do sprawnej obsługi ciężkiej broni nie jest zły ....

Niestety nie będzie
20 II 2003 20:37 CET Satrapa

mnie na jutrzejszym SyZyFie.
Powód: musze zaliczyć fizykę, więc mam represje w domu. Matka nie pozwoli mi naraz na SyZyF i 18stkę znajomej 1 dnia.
Ageno przesłać Ci dokładniejszą historie mojej postaci na v-maila lub e-maila?