Strona: 239

NO
21 II 2003 23:30 CET Asar

i sie dyskusja urwała. Szkoda :-(-:

Asar, co Ty bredzisz!
21 II 2003 23:49 CET Eyu

Smoki nie istnieją? I kto to mówi?! Istnieje wszystko, co ludzie sobie kiedykolwiek wyobrazili i w co wierzyli... Masz dziwną definicję istnienia. Jeśli coś nie jest fizyczne to nie istnieje, tak? :)
Mam nadzieję, że widzisz do czego dążę...

SYLA

Wiem
21 II 2003 23:53 CET Asar

widze. ale pokasz mi skoma w ealu a nie a obrazku lub kartach powiesci. takiego ktory spełnia definicja zycia.

1000 zalogowanie !!!
22 II 2003 8:03 CET +Higarra+

HA !!!

Asar, Eyu
Nie macie innych zmartwień ?

Smoki istnieją, ale nie w naszym świecie, bo w naszym świecie jest za mało narativum, ale w światach z większą ilością narrativum istnieją. Ot i wszystko na ten temat.

Hmmm...
22 II 2003 10:18 CET Arbas

Jak zwykle ożywione dyskusje, prawdziwych Wrocławiaków, na poważne tematy. Dawno nie zaglądałem do naszego patriotycznego kąciku :P
Teraz jestem i pozdrawiam moją nową Wrocławską drużynę (choć wiem że tego nie przeczytają... ech...)

AAAASSAR
22 II 2003 13:31 CET ILESHENDER

Sory, że tak po chamsku urwałem rozmowę, ale coś mnie wywaliło z netu.
Może i masz rację z Sienkiewiczem.

nie
22 II 2003 13:35 CET Asar

no wszystko gra. rozumiem ze mogło cos sie stać nie przewidzianego.

Smoki
22 II 2003 15:00 CET Agena

wszyscy wiedzą że smoki istnieją, potrzeba do tego tylko odpowiednio silnego pola magicznego i kogoś o dobrej wyobraźni. wtedy nawet można na takim latać i W Ogóle :)

arbas, dawno cię tu nie było. zaglądaj tu częściej :)

PAX!

Kiedy...
22 II 2003 15:30 CET Atai

...jest jubisesja? Dlaczego 28 ? I czemu jak Gabik się nie odezwie to jej nie będzie?


KcVV!!!

Gadik
22 II 2003 17:02 CET Asar

znow wyjechal

To jest ZDRADA STANU!!!
22 II 2003 19:07 CET Atai

Szykuje się zamach na nasz obóz!!! Viliczanka, tfu, planuje zmasowany atak postowy!!! Wojska Viliczanki, tfu, szykują się na granicach naszego tematu, aby znów uderzyć trzystoma postami i tym razem wyrównać się z nami!!! Nie pozwólmy na to!!! Zaatakujemy ich z zaskoczenia, lecz nie ich własną bronią (chodź to może być nasz plan "B") zrobimy to znienacka!!! A oto mój plan: Któraś pani starsza stopniem (patrz Agena) podejdzie do ARTUTA i powie:
- Viliczanka (tfu) to taki bezsensowny temat, (a po za tym zagraża WROCŁAW wzywam! {ale tego już nie musi mówić}) może go skasować?- a ARTUT na to:
-O tak, masz rację już idę i go kasuję- jak znamy ARTUTA to nie będą puste słowa i od razu uwolnimy się od okupanta.

Więcej planów, już zatwierdzonych prześlę telepatycznie :)

Co wy na to żołnierze? Dobrze to wymyśliłam :)

Kiedy Gabik wyjechal? Kiedy wraca? I czemu tak późno?

KcVV!!!

A
22 II 2003 19:44 CET Asar

dajcie se spokuj z Viliczanka. co z tego ze nas przegoni.
:-)-:

Asar ma rację, dajcieże spokój Viliczance
22 II 2003 20:08 CET +Higarra+

"W tym, który zależy od innych, jest wachanie.
W tym, który jest niezależny, nie ma wachania.
Gdzie nie ma wachania, jest spokój.
Gdzie jest spokój, tam nie ma zapalczywej rozkoszy.
Gdzie nie ma zapalczywej rozokszy, nie ma przychodzenia i odchodzenia.
Gdzie nia ma przychodzenia i odchodzenia, nie ma przechodzenia z jednego stanu w drugi, nie ma żadnego "tutaj", żadnego "poza", żadnego "tu i tam".
I to jest kres niedoli."

Przypisywane Buddzie

Poddajesz...
22 II 2003 20:15 CET Atai

...się żołnierzu?!? Nas nie przegoni nikt nigdy, a już napewno nie taka Viliczanka, tfu. Jesteśmy jedynym tematem , który przeciwstawił się Viliczance, tfu, i nie pozwoli jej rozkwitać spokojnie jak kwiat na łące wśród innych! Przydeptamy do, zgnieciemy, posiekamy, ugotujemy, usmażymy, powiesimy, a na koniec utopimy go! Żaden kwiatek nie podskoczy do głęboko zakorzenionego i wyrośniętego drzewa. Chcecie się poddać? Zniszczyć owoce naszej pracy i "dać spokój"!
-NIGDY!!! NIGDY!!!NIE DAMY SIĘ ZCIĄĆ, BĘDZIEMY DALEJ ROSNĄĆ W GÓRĘ DO NIEBA (patrz 9999 post)!!!- Słysząc wasze krzyki, łezka w oku mi się kręci, ale nie odwracając wzroku odpowiadam na wasze wołanie:
- A więc do boju żołnierze!!!
-NIGDY!!! NIGDY!!!NIE DAMY SIĘ ZCIĄĆ, BĘDZIEMY DALEJ ROSNĄĆ W GÓRĘ DO NIEBA
NIGDY!!! NIGDY!!!

:)


KcVV!!!

Vilicznka i inne
22 II 2003 21:12 CET tamlinek

kcVV cos znaczy. nikt nas nie przegoni.do boju!!!co to dla nas 300 postow. poza tym jedno pytanko: gdzie i kiedy tego 28 lutego??Gabik, masz sie odezwac,i to koniecznie.pamietaj,ze jak sie nie odezwiesz,cala VV nie bedzie miala jubsesji.a wiesz,ze to grozi stosem, torturami, wyrywaniem paznokci,przypalaniem, sypaniem solo na gole rany,wyrywaniem wlosow lonowych;-)( to robota dla wladcy- komandora;-))))), obdzieraniem ze skory itp....

hmmm ;/
22 II 2003 22:34 CET Frayer

tylko jeden chętny na "Between the Stars" (czyt. cp2220)? a moze poprostu niedoczytałem? jak co, to mi na vmejla sie zgłaszać, bo muszę wiedzieć, czy wogóle jest sens bym cosik przygotował ;/

ODEZWA DO ŻOŁNIERZY
22 II 2003 23:43 CET ILESHENDER

ZWYCIĘŻYMY!!!!!!
Viliczanka nigdy z nami nie zwycięży. My, prawi i oddani żołnierze Valkiri nie damy się pokonać. Zwycięstwo (5000) musi być nasze. Jak dotąd jesteśmy najlepszym tematem i tak już musi pozostać. Nikt nie jest w stanie nam dorównać. Jesteśmy najlepsi. Gdy w przyszłości ktoś z nas powie "Wpisywałem się na <Wrocław wzywam>" usłyszy odpowiedź "Oto prawdziwy bohater. Oto największ żołnierz Valkiri". Tak więc do boju żołnierze. Do zwycięstwa. Do sławy i honoru. Do sukcesu. Do 5000.

Oh, przestańcie pierdolić bo mnie skręca.
22 II 2003 23:52 CET +Higarra+

Czy to ważne ?
Przecież i tak przegramy, bo Viliczanka produkuje posty taśmowo i bez poltu (zupelnie jak Asar momentami), a ponadto nazywanie Viliczanki tematem (Ileshender) jest według mnie mocno przesadzone.
I liczy się jakość, nie ilość.

Zrozumcie

popieram
23 II 2003 0:01 CET Asar

Higarre. sorki ze taki krótki ale co mam poiweziec. nie warto meczyc palcow.

Zgadzam się z Asarem i Higarrą
23 II 2003 0:37 CET MarheF

Viliczanka jest dość płytkim tematem i nie należy jej traktować jak przeciwanika. Jeśli są wśród nas jeszcze tacy co tego nie rozumieją to niech wejdą sobie na chwile w ten topic i we wrocław wzywam i skopiują jedną, dowolną stronę (20 wpisów) do jakiegoś worda lub czegoś innego i porównają gdzie jest tego więcej. Niepodważalnie u nas więcej już zostało napisane i nawet gdy viliczanka nas prześcignie co do ilości postów to my ciągle będziemy górą.

Frayer - z chęcią zagam u Ciebie, ale nie wiem czy tych 8 graczy, którzy graja u mnie w X-com nie będzie troche zasmucona faktem że dalszy ciąg ich "przygód" sie odwleka. BTW chciałbyś może przyłączyć się do oddziału straceńców? :->

MarheF