Strona: 246

ILESHENDER
3 III 2003 12:15 CET Shadar

Ech.. .żarty się Cię trzymają, co ? Wszak widzę, że piszesz z drugiego terminala ;p

hmmm
3 III 2003 12:24 CET Corelius

Elsindel - w sumie chetnie zagram w ta sesje. Rezerwuje sobie informatyka-elektronika :) Tylko co z X-com. Ostatecznie moge go sobie odpuscic.

Agena - grasz niesubordynowana postacia, to i masz problemy. Poza tym czepiam sie nie tylko ja, ale i porucznik :P

Szaman - mroczna dusza? Gdzie? Gdzie? /me wyciaga blastera >)

C.

Els
3 III 2003 13:49 CET Asar

ja moge być pilotem

To ja nie lece ... ;P
3 III 2003 14:52 CET +Higarra+

Elsindel

Ja chciałem zagrać kimś kto zajmowałby się techniką, posada biologa mnie średnio interesuje, może II pilot ?

Asar i Ja pilotami, samobójcy proszeni na pokład. ;P

Mowilem
3 III 2003 15:17 CET Elsindel

ze zespol nie powinien grac pilotami, ok? :) Pozostale osoby do obsadzenia, ew. inne propozycje.

Elsindel
3 III 2003 15:58 CET EmielRegis

Dzieki za zaproszenie. Chetnie zagram, ale prosze ustal jakis neutralny termin z satrapa, bo chcialbym zagrac w obu przygodach. Co do postaci, to wstępnie interesuja mnie fizyk/astronom i informatyk. Pozdrawiam,
REgis

Dziękuje za udzielenia mi poparcia
3 III 2003 17:00 CET Satrapa

Elsindel, jakiś czas po twoim wyjściu przestało być zabawnie i jest całkiem poważnie i fajnie.
Teraz nikt nie jest kapitanem czy kimkolwiek innym, każdy jest człowiekiem i tylko to (oraz jego umiejętności) się liczy.
Jeżeli (mam nadzieje, że...) zagrasz to sytuacja jest taka: twoja postać jest chora (syndrom pohibernacyjny), dostała drgawek, doszło do utraty przytomności,... od kilku dni czasami się budziłeś w ambulatorium, ale dostawałeś środki nasenne, bo było Ci to potrzebne. Teraz śpisz (ale jesteś już prawie zdrowy) w ambulatorium, które jest odcięnte od reszty statku - nie macie (ty, kapitan i polityczny) niczego poza podtrzymywaniem życia. Medyk nie żyje, polityczny ma popaloną dłoń, kapitan jest ranny w ramie i ma przebitą dłoń lufą pistoletu. Więcej twoja postać nie wie.

W najbliższy piątek powinna być jubisesja, powinienem być, ale się spóźnie (o 16:30 kończe rehabilitacje tuż przy domu) koło 17 powinienem być.
Następne 2 pt kończe niestety godzinę później. Niszczy mi to plany na poprowadzenie serii przygód (chyba nie chcecie grać na po 2 godziny) tym postaciom (przynajmniej bez przerw). Myśle, że po jubisesji, na następnym SyZyFie (mimo krótszego czasu) będzie sie dało doprowadzić do lądowania, to by pomogło zamknąć pewien rozdział i wtedy spokojniej mogło by dojść do zmiany stanu osobowego. Jeżeli jednak gracze nie wyrażą zgody na taką godzinę, to moga być kłopoty (chyba, że by się dało dokończyć poza SyZyFem).

Bardzo mi zależy na dokończeniu przygody, więc napiszcie jak to wam pasuje i kto by chciał (jeśli ktoś) to potem jeszcze ciągnąć, bo mam parę pomysłów na cd.

Satrapa
3 III 2003 19:08 CET Asar

już poprawiłeś oceny z fizyki ??

Ja proponuję aby najpierw dokończyć tą sesje a potem zagrać u Elsindela w "Solaris"

Coś jeszcze. aha
ja bym może zagrał medykiem skoro wszystkie inne posady zajęte, albo kimś z zarządu - nie będę intrygowała przysięgam.:-)-:

dobra, wiecie co...
3 III 2003 19:19 CET Elsindel

...zostawmy to. Jesli Satrapa tak bardzo pragnie skonczyc te sesje, to zrobmy to. Tylko to troche bez sensu, skoro Satrapa - jak sam mowi - bywa czasami i to po 17-18.... pozostaje kilka godzin bez sensu niewykorzystanych....

Return of the CIC !
3 III 2003 23:32 CET szamanVV

Agena - to POMÓWIENIA. Pozatym kategoryczie odmawiam odpowiedzi na wszelkie pytania.

Elsindel - przeskakiwać... pewnie - cytując Stachowiaka "pewnie że nie musi pan tego robic metoda której wymagam... ale ja nie muszę dać za to punktów".

Corelius - blastery zostały zakazane zgodnie z Edyktem Duranda III z dnia 5 stycznia 205 roku od założenia Bractwa. Podtrzymany i uznany za prawo korporacyjne przez Wyskoką Radę Kartelu w 5 dni później pomimo upywu lat jest nadal aktualnym przepisem.

Wszyscy zainteresowani - zdażyło się tak że na www.szamanw.republika.pl/aktual.html znajduje się uaktualniona strona CIC - jutro pewnie aktualizacji ulegnie też strona na głównym adresie.

Jako że nie miałem sił/czasu/ochoty aby dokonać korekty językowej niekoniecznie czytanie tego musi być przyjemnością.

...
3 III 2003 23:33 CET szamanVV

a tak wogóle to irytuje mnie że cały czas zmienia mi się strona kodowa i już ne wiem czy wysyłam wpisy na Agore w Win. czy ISO

A mnie od wczoraj nie ma
4 III 2003 10:35 CET Corelius

przynajmniej do czasu, az znudzi mi sie Master of Orion III (zwlaszcza multiplayer). Dzis musze atakowac na szkolenie bhp i p. pozarowe na uniwerku. Kto wie gdzie jest nowy gmach prawa?

C.

Corelius
4 III 2003 12:15 CET Elsindel

Co ty studiujesz?? :)

Nowe gmachy prawa sa 2 - na wieziennej i na swidnickiej. Najnowszy to ten olbrzymi na swidnickiej, ten na wieziennej jest tez bliziutko gmachu glownego.

Hmm..
4 III 2003 13:47 CET EmielRegis

Elsindel - na świdnickiej jest jakiś gmach prawa???? Ja wiem, że odrobina dezinformacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ale i tak uważam, że to nie ładnie ;) Faktycznie są dwa gmachy - jeden na więziennej, a drugi na kuźniczej. Trzeci, stary, jest na nożowniczej. O ile nie zbudowano czwartego, o którym nie wiem.

Satrapa & Elsindel - satrapa może przez najbliższe 3 tyg. prowadzić na syzyfach nie więcej niż po 2-3 godziny. No to przełóżmy to na inny termin (np. poza syzyfami), a na razie niech prowadzi Elsindel. Elsindel - nie rezygnuj tak łatwo :) Narobiłeś apetytu, a teraz się wycofujesz - nie ładnie ;)

Pozdrawiam
REgis

taak,
4 III 2003 13:53 CET qentin

a ja na zadku nie wysiedze, bo nie wiem co sie stanie z moim politycznym taak=P

no.. ale rzeczywiscie propozycja REgis´a nie jest glupia ;P

/qentin

co ja studiuje?
4 III 2003 15:43 CET Corelius

Fizyka komputerowa, ale w budynku prawa (tym na Kuzniczej) mialem szkolenie bhp i p. pozarowe. :)

C.

Corelius
4 III 2003 16:18 CET szamanVV

MOO3?!?

Hmm - chyba mam pewien deal do zaoferowania.

Corelius
4 III 2003 16:40 CET EmielRegis

Witaj w klubie (fiz komp) i powodzenia :)

REgis

Corelius
4 III 2003 16:44 CET +Higarra+

Przuynieś Man´O´War i Bambinio de Bodom na SZF bo juz niedługo beda mnie scigać o te plyty. Kase za CLC i Soulfly´e też prznies. Jak się podobają ?

///ManOwaR\\\
4 III 2003 17:50 CET Arbas

The Gods made HEAVY METAL
And They saw it was good

They said to play it Louder Than Hell
We promised that we would...


FUCK THE WORLD
HAIL and KILL

|ManOwaR Kings of heavy metal||To tak, ode mnie...|