Strona: 287

chcesz poczytac moje
12 V 2003 23:36 CET Asar

notatki z ... ( w miejsce kropek wsadzic jakies miejsce gdzie robi sie notatki) to chyba zawału dostaniesz.:-)-:

Asar
12 V 2003 23:41 CET Joseppe

i hop topic do góry ;)

Asar - możesz sobie notatki w postaci obrazków albo hieroglifów robić, ale tu niestety trzeba po polskiemu i cza sie do kilkó zasat dostosofać. ;)

pozdrawiam serdecznie w polepszonym przez Asara nastroju :)

Niesamowite....
13 V 2003 9:18 CET Elsindel

Nie muszę nic robić, sami zaczynacie krzyczeć na innych, że robią błędy! Hurra! Hurra! Hurrraaaaa!

Szaman - ładnie było to ujęte w "Trzech muszkieterach", coś w stylu: "Tylko papież jest nieomylny, Wasza Wysokość, i ta nieomylność nie rozciąga się na kardynałów" ;-)

...
13 V 2003 10:31 CET szamanVV

jak widać Angael już się wycofuje z nieomylności. Dało się to przewidzieć.

Els. - zrozumienie to trudna sztuka. Poćwicz jeszcze.
"Jest tam gdzie ja byłem wczoraj. I idzie w złą stronę".

SzFy
13 V 2003 10:46 CET szamanVV

spotkanie w parku. Godzina jak zwykle. Będę na 100% obecny. Niech mistrzowie sie deklarją. I niech nikt nawet nie wspomina o "brzydkiej" pogodzie!

Joseppe
13 V 2003 15:35 CET qentin

twoja Vsesja sie rozkrecac zaczyna=) dolaczylem sie;-) a co sobie bede zalowal=)

SzamanVV i inne ´nieomylne´ bestie - nie wprost potrafie pokazac ze nieomylni nie jestescie, bo samo zalozenie ze jestescie jest mylne! =P

odnosze dziwne wrazenie za na topicu coraz dziwniejsze dyskursy sie tocza czasami, hmm... hmm... ciekawi mnie czym spowodowane sa rozmowy na tak doniosle tematy=P smiem powiedziec ze wszystko o czym mowa byla ostatnio to kwesita terminologii i gustu, a te jak wiadomo dyskusji nie podlegaja=)

/qentin

ps. w piatek podobno ma byc brzyda pogoda=P

qentin
13 V 2003 21:51 CET szamanVV

twoja asertywność mnie nie przeraża.

Do tych co niezauważyli...
13 V 2003 22:33 CET Angael

- Nigdy nie twierdziłem, że jestem nieomylny.
- Z żadnej kwestii się nie wycofuję.
- Dalej wierzę w prawdziwość moich przekonań i dopóki ktoś nie przedstawi mi lepszych argumentów to nie będę ich zmieniał.

Zauważyłem, że niektórzy mają skłonności do nadinterpretacji tutejszych postów i pewnie nie tylko ich. Jak wiadomo dużo osób interpretuje sobie tekst tak jak im wygodniej, zamiast w sposób odzwierciedlający zamierzenia jego autora.

Angael
13 V 2003 22:51 CET szamanVV

oczywiście że nie pretendowałeś. Mój wpis dotyczył oczywiście postu REgisa. Ale jak widać nie jesteś w temacie.

SzamanVV
13 V 2003 23:59 CET qentin

a ty to nawet okrutny nie jestes.. =P

/qentin

SzamanVV
14 V 2003 0:23 CET +Higarra+

nie jest w temacie dlatego, że jest omylny ... :P

rzeczywiœcie
14 V 2003 8:08 CET szamanVV

jak to się wszystko pięknie łšczy :)

To jest już prawie śmieszne :)
14 V 2003 8:28 CET Angael

więc postarajcie się jeszcze troszkę... :)

Proszę ;)

Angael
14 V 2003 14:16 CET EmielRegis

"aż tak nie zwracałem uwagi na pisownie, w końcu liczy się bardziej treść. Staram się by była logiczna i zrozumiała niż bezbłędna. "

Nie prawda. Nawet najmądrzejsza treść traci swą wartość jeśli jest pełna błędów. Po to ustalono pewne standardy dotyczące pisowni, żeby łatwiej było się porozumiewać - vi de protokoły internetowe TCP/IP. Komunikację międzyludzką wystarczająco utrudnia fakt, że każdy człowiek ma inną przeszłość, inne doświadczenia, inną psychikę i ta sama wypowiedź w ustach dwóch osób może mieć zupełnie inne znaczenie. Przykład z zajęć z psychologii - kobieta wraca do domu z pracy i mówi swojemu mężczyźnie "Ale miałam ciężki dzień" (liczy na zainteresowanie, rozmowę, przytulenie itp.) na co facet mówi "To połóż się, odpocznij, a ja wyjdę z psem" (bo on by tego chciał, gdyby miał ciężki dzień). Widzisz jak ciężko się porozumieć? A ty dodatkowo to utrudniasz pisząc nie po polsku.

Ile razy cię widziałem? Nie wiele. Dlatego swą opinię wyrażam na podstawie tego, co prezentujesz na forum - po prostu nie mam innych danych. Czyżbyś nagle dołączył do stronnictwa, które zabrania oceniania? Ciekawe. A co do ustępowania przed argumentami - te MarheFa są moim zdaniem jak najbardziej celne i przekonują mnie o wiele bardziej niż Twoje. Może dlatego Twoje stwierdzenie, że "ustępujesz przed rozsądnymi argumentami" mogę jedynie między bajki włożyć. Ciekawe co uznajesz za te "rozsądne argumenty"? Tylko te, które zgadzają się z Twoimi poglądami?

Mówisz, ogień zwalczać ogniem? Świetny pomysł. A jakie fajne potem zostaje pogorzelisko!

A już najśmieszniejszy jest ten tekst - "wskaż mi aktóalne błędy w rozumowaniu". O tym "aktóalne", to już w ogóle szkoda gadać. Ty też jesteś dyslektykiem? A poza tym - jak myślisz, czym są moje posty (a wcześniej posty MarheFa) jak nie próbą wskazania Ci błędów w rozumowaniu? Nie zauważyłeś? Mogę powtórzyć - chociażby taki przykład: wolność słowa. Piękna sprawa i jestem jej zwolennikiem. Ale mimo to nie jestem zwolennikiem wyrażania krzywdzących kogoś opinii na forum publicznym. Bo to uważam za chamstwo, a nie wolność słowa.

Zdaje sobie z tego sprawę, że moja ocena Twojej osoby, a może raczej Twoich wypowiedzi, może być nieco pochopna, ale zwyczajnie drażnią mnie już te wasze (Twoje i Coreliusa) wieczne ataki na MarheFa, które poniekąd odbieram jak ataki na siebie, gdyż myślę bardzo podobnie do niego (Corelius mnie z pewnością zrozumie ;) ).

Pozdrawiam,
REgis

Piłka nożna
14 V 2003 14:23 CET EmielRegis

Kolejny mecz, na który zapraszam ma się odbyć w poniedziałek około godziny 16-17. Wszyscy zainteresowani niech zgłaszają się do mnie przez v-mail albo na syzyfach. A propos - czy ktokolwiek oprócz SzamanaVV ma zamiar się na nich zjawić? Kto będzie coś prowadził (i co)?

Pozdrawiam,
REgis

i znow =(
14 V 2003 14:49 CET qentin

nie bede mogl sie stawic na mecz=( zajecia=( REgis nie da sie innego terminu ustalic?

/qentin

Angael
14 V 2003 15:12 CET szamanVV

ależ my się staramy - my się zawsze staramy!

Mnie w tym tygodniu
14 V 2003 19:42 CET Elsindel

nie bedzie na SyZyFie.

Ja nie wiem, czy się zjawie
14 V 2003 20:17 CET Eyu

bo to zależy od wyników matury, które poznam w piątek, a także od tego, czy wreszcie wyzdrowieje. Chwiliowo jednak nie widać zbyt wielu chętnych na SyZyFy ani też żadnych prowadzących jak narazie. (no dobra jest Szaman, ale on chętnie zagra jak znam życie :D)

SYLA

grać / prowadzić..
14 V 2003 21:03 CET szamanVV

nieważne - ale niech się ktoś @%@#$@ pojawi!!!