Strona: 319

SyZyF
29 VIII 2003 23:17 CET Asar

Co z SZF (Spotkania z Fantastyką) w tym roku. Czy znów to organizujemy czy może nie, a może zmienimy jakoś formę??

hmm
30 VIII 2003 19:04 CET Agena

ishmael a co takiego skłoniło cię do tak poważnych klątw?
pamiętaj, cokolwiek wyrzucisz z siebie, wróci do ciebie trzykrotnie. lepiej nie życzyć innym czegoś, czego sam nie byłoby się w stanie znieść...

co do SyZyFów, jestem za tym, żeby były dalej. może delegacja absolwentów i/lub uczniów trójki powinna wybrać się do dyrektora? :) proponuję, żeby w poczet osób odpowiedzialnych za klucz włączyć nowych valkirijczyków (np Eyu albo Ishmaela).

PAX!

Agena
30 VIII 2003 19:42 CET +Higarra+

Więc tak ...
Nic nie działa, poprostu. Zrobiłem reinstalke systemu i dalej nic nie działa. Juz mnie to zaczyna denerwować. Zrobiłbym format c:, ale mam na dysku ważne dane i nie mam jak ich przenieść, a drugi dysk będe miał do dyspozycji najwcześniej we wtorek. Więc postanowiłem sobie powyklinać na tych, którzy w moim mniemaniu przyczynili się do moich problemów.

I proszę nie wyskakujcie mi tu z magią i pieprzeniem o karmie. Naprawdę nie wierzę w takie rzeczy, z tej prostej przyczyny, że wierzę w ludzi.
"Evil lives within ourselves, we need nobody else". Nie ma boskiego planu, kosmicznej równowagi, sprawiedliwości, jest tylko życie w materialnym świecie a potem śmierć. A słowa mają znaczenie o tyle o ile mają pokrycie w rzeczywisosći. Stąd naprzykład większosć dokumentów dotyczących bliskowschodniego procesu pokojowego to tylko makulatura, a nie obowiązujące regulacje prawne.

Chcielibyście pewnie wiedzieć dlaczego wymyśliłem takie wyrachowane klątwy. Otóż dlatego, że napisanie, żeby ich wszystkich zwyczajnie pojebało, wydało mi się zbyt proste.

Co do uczynienia mnie odpowiedzalnym za klucz, to raczej nie w tym roku, gdyż na Syzyfy nie będe miał czyba czasu. Ponadto wciąż jestem niepełnoletni.

Nowa
30 VIII 2003 22:18 CET Bow

Jestem tu od kilku dni, ale zobaczywszy ten temat, uznałam, że moim świętym obowiązkiem jest się tu zgłosić (zwłaszacza po przeczytaniu kilku pierwszych stron). Zatem przepraszam, że wcinam się w dyskusję, ale anonsując swą obecność pragnę jeszcze poprosić o podesłanie mi (może byc na priv´a) terminów i miejsc spotkań w najbliższym czasie. Byłabym wdzięczna.

Ku chwale Valkirii!

Bow
30 VIII 2003 23:40 CET MarheF

W najbliższym czasie żadnych spotkań nie ma zaplanowanych. W chwili becnej toczy się dyskusja odnośnie wznowiania SyZyFów (o których mowa w temacie na górze ekranu), natomiast co do innych spotkań, czy to na sesji czy w Intro (dawniej Kontakt), to nikt jeszcze nic nie ustalił, czy w ogóle zaproponował.

Proponuje Ci przejżenie 5 ostatnich strona tematu, jeśli chcesz się zorientować o co mniej więcej chodzi.

BTW witam w naszym gronie.

MarheF

Higarra...
31 VIII 2003 0:20 CET Skeleton

generalnie nie odkryłeś ameryki, a twój gniew jest bezcelowy. Powiem ci, że:1- Nie mogę już działać na win95, jedynym, który był jeszcze znośny, bo z jakiegoś powodu nic już pod nim nie będzie chodzić, 2- nie wiem, jak duża jest różnica między rivą tnt2 a geForcem 5200, jednak po zamianie żadna z moich starych, ulubionych gier już nie chodzi albo daje ciekawe efekty kolorystyczne, 3- właśnie podwyższono mi abonament za sieć, która ciągle nawala i częściej jej nie ma niż jest. Ale wiesz co? Przestało mnie to całkiem obchodzić. Pan B.G. i jego wesoła kompanija z intela itd. będą zawsze robić klientów w ciula, a ja i tak leję na te ich wysiłki.

P.S. - witam nowo przybyłych.
Per Dei et Gloria!

to ja tez wyrzuce z siebie jad
31 VIII 2003 19:04 CET Asar

choerna firma md4 odcieła mi neta chociarz do dzisiaj moglem im przeslac umowe. wiec niech spadna na ich chordy golebi chaosu, pechowe kostki scigaja ich do konca zycia, i niech korzystaja z takich uslog interenetowych jakie sami dostarczaja.


Ave,

P.S. Jak ich opierdole to wroce.

yo
1 IX 2003 14:34 CET Frayer

sorki że mnie nie było, ale podczas burzy dwa tygodnie temu jebnął piorun i mi się modem spalił :( no ale teraz mam ISDN i wszystko gra :) to kiedy gramy?

yo
1 IX 2003 16:38 CET Martini*

jestem za tym, żeby zagrać jak najszybciej; proponuję termin: 3 IX - środa to dobry dzień, żeby dokopać kilku rodom szlacheckim :P

REgis
1 IX 2003 19:29 CET Astaldo

ja mam Arcanum

ma
1 IX 2003 22:29 CET Asar

ktos podstawke do Wilkołaka??

Ano
2 IX 2003 13:55 CET EmielRegis

Ja mam wilka
REgis

a moge porzyczyc??
2 IX 2003 13:57 CET Asar

a jak moge to kiedy i gdzie moge sie po to zgłosic

a co w na to: moze w piatek mały browarek??

yo
2 IX 2003 20:46 CET Agena

witam nową osobę :)
a w środę to co planujecie?

els, szaman, eyu i inni trójkowcy - wybierzcie się do liceum dogadać się z dyrem. SyZyFy czas zacząć! :)

PAX!

SzFy
3 IX 2003 0:49 CET szamanVV

nie czas. Pogadamy za dwa tygodnie.

Witam
3 IX 2003 8:51 CET Chronomanta

wszystkich po kolejnej (jak zwykle niestandardowo długiej) przerwie.
Oczywiście nie mam zbyt wiele czasu , a więc postaram się wyrazić w miarę krótko i zwięźle ...

1. witam wszystkich , którzy powiększyli grono członków VV podczas mojej wakacyjnej nieobecności ...

2. nalegam na jak najszybsze wznowienie działalności instytucji zwanej SyZyFem ...

3. (a raczej 2.5) SyZypy też nie zaszkodzą ... :)

PS. Higgara - jestem z Tobą w twym gniewie ... (przynajmniej co do Macrosyffu i new standarduff) , do Telekompromitacji mniej ... bo mam Dialoga :) ...

PS2. na VV będę starał pojawiać się regularnie ...
Niecierpliwie oczekuję pierwszego SyZyFa ...

Do zobaczenia - Chronomanta.

Słuchajcie
3 IX 2003 10:38 CET Elsindel

może ktoś z Was pojedzie ze mną do Warszawy w sobotę na imprezę w Fandomowym? Hmm? :) Kontaktujcie się ze mną, a - i dopiszcie do listy na odpowiednim temacie na Agorze, bo Yaahooz do piątku musi zostawić wstępną listę właścicielom (or sth like that).

No, kto jedzie do stolicy?

Wilczyc
3 IX 2003 14:33 CET Asar

Bilet kosztuje 100zł, i podobno we Wrocławiu juz go nie kupisz.

co
3 IX 2003 23:31 CET Asar

z piateim idziemy do knajpy??

Piątek?
4 IX 2003 14:25 CET MarheF

Ale o której? Ja bym się napił w waszym towarzystwie. Agena pewnie też przyjdzie. Pytanie tylko kto będzie i o której się spotykamy (zakładając że spotykami się tam gdzie zwykle).

MarheF